Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 11 Mar
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Thu 4 Mar
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Wed 3 Mar
kl 11:45 - 12:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Tue 2 Mar
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Tue 2 Mar
kl 10:30 - 13:30
KONGSHAUGEN SKOLE
30 pers. Tobias F.   Les mer  
Thu 25 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Wed 24 Feb
kl 11:45 - 12:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 24 Feb
kl 11:15 - 14:45
SKY SKOLE - SFO VINTERFERIE
  Les mer  
Tue 23 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Tue 23 Feb
kl 12:30 - 14:00
SKY SKOLE - SFO
30 pers. Monica.   Les mer  
Mon 22 Feb
kl 11:15 - 14:45
SKY SKOLE - SFO VINTERFERIE
30 pers. SFO Vinterferie   Les mer  
Fri 19 Feb
kl 12:30 - 14:30
SKY SKOLE - 7B
30 pers. Helge H.   Les mer  
Fri 19 Feb
kl 09:00 - 12:00
RA UNGDOMSKOLE - 10. KL
40 pers. Kolbjørn K.   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 16:00 - 19:00
PRIVAT GRILLHYTTA
Margrethe.   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 09:30 - 12:30
VERDENSMESTEREN SKOLE
40 pers. Katrine S.   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 16:30 - 18:30
PRIVAT - BURSDAG
15 pers. Marit F.   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 4. KLASSE
30 pers. Silje.   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 11:45 - 12:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 17 Feb
kl 10:30 - 11:45
SKY SKOLE - 4. KLASSE
30 pers. Silje.   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 12:30 - 14:00
SKY SKOLE - SFO
30 pers. Monica.   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 09:00 - 12:00
LANGESTRAND SKOLE - 5.-7. KL
50 stk. Silje.   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 16:00 - 19:30
PRIVAT - BURSDAG
Grillhytta. Kristine F.   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 12:45 - 14:00
RA UNGDOMSKOLE - 9B
30 pers. Sindre U.D.   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 10:00 - 12:00
RA UNGDOMSKOLE - 9A
30 pers. Sindre U.D.   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 09:00 - 10:00
RA UNGDOMSKOLE - 9C og 9D
40 pers. Sindre U. D.   Les mer  
Sat 13 Feb
kl 15:30 - 18:00
PRIVAT - BURSDAG
Grillhytta. Sindre T.   Les mer  
Fri 12 Feb
kl 12:30 - 15:30
RA UNGDOMSKOLE
50 stk. Eirik M.   Les mer  
Fri 12 Feb
kl 09:00 - 12:00
ØSTRE HALSEN SKOLE - 5. KL
30 pers. Vegard L.   Les mer  
Thu 11 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Thu 11 Feb
kl 13:30 - 14:30
SKY SKOLE 7 KLASSE
  Les mer  
Thu 11 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Thu 11 Feb
kl 08:30 - 10:30
RA UNGDOMSKOLE
30 pers. Brian.   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 11:45 - 12:45
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 10 Feb
kl 09:00 - 12:00
MOKOLLEN SKOLE
30 pers. Ellen.   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 12:30 - 14:00
SKY SKOLE - SFO
30 pers. Monica.   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 08:30 - 10:30
RA UNGDOMSKOLE
30 pers. Brian.   Les mer  
Mon 8 Feb
kl 12:30 - 14:00
RA UNGDOMSKOLE
30 pers. Brian.   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 14:00 - 15:00
RA UNGDOMSKOLE
30 stk. Kolbjørn   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE 7B
30 pers. Helge.   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 12:30 - 14:00
SKY SKOLE - SFO
25 pers. Monica.   Les mer  
Fri 5 Feb
kl 08:30 - 11:30
SKY SKOLE
30 stk. Henrik.   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 19:00 - 20:30
LARVIK SKI / ANETTE BØE
Dag 2 skøytekurs. Lukket arrangement. 15 stk   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 17:00 - 19:00
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 19:00 - 20:30
LARVIK SKI / ANETTE BØE
Skøytekurs. Lukket arrangement. 15. stk   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 4. KLASSE
30 stk. Silje.   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 11:45 - 12:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 3 Feb
kl 10:30 - 11:45
SKY SKOLE - 4. KLASSE
30 stk. Silje.   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 12:30 - 14:00
SKY SKOLE - SFO
25 pers. Monica   Les mer  
Fri 29 Jan
kl 13:00 - 14:00
SKY SKOLE - 7B
30 pers. Helge.   Les mer  
Fri 29 Jan
kl 10:00 - 12:30
SKY SKOLE - 6. KLASSE
30 pers. Anette H.   Les mer  
Thu 28 Jan
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
30 stk   Les mer  
Thu 28 Jan
kl 12:30 - 13:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 27 Jan
kl 11:45 - 12:30
SKY SKOLE - 7. KLASSE
30 stk. Ann Kristin.   Les mer  
Wed 27 Jan
kl 10:45 - 12:30
SKY SKOLE - 3 KLASSE
30 pers. Kristine   Les mer  
Wed 27 Jan
kl 09:00 - 11:00
MOKOLLEN SKOLE
20 pers. Ellen.   Les mer  
Tue 26 Jan
kl 17:00 - 19:30
TRENING LARVIK SKI
40 stk   Les mer  
Levert av IdrettenOnline